2014 gelin saç modelleri

2014 gelin saç modelleri arasında sizler için derlediğimiz en popüler 10 adet 2014 gelin saç modellerine yer vereceğiz.

Bu modeller arasında kendinize en yakın olanı seçmeniz ve en önemlisi gelinliğinize uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.Özellikle gelinlikte duvak tercihi olan hanımların saçlarını buna göre yaptırmaları çok önemlidir.

2014 gelin saç modelleri arasında en yaygın olanları; 2014 gelin saç modelleri topuz ve 2014 gelin dalgalı saç modelleri olarak göze çarpıyor.Ayrıca, 2014 gelin prenses saç modelleri, 2014 gelin dağınık saç modelleri, 2014 duvaklı gelin saç modelleri, 2014 gelin saç örgü modelleri‘de diğer popüler olan modellerdir.

2014 gelin saç örgü modelleri’nde; saç rengi olarak kızıl tonlar hakim olup, genellikle balık sırtı modeli yapılmakta, saçın sonlarına doğru simlerle süslenmektedir.

2014 gelin prenses saç modelleri’nde ise saç rengi olarak sarı, başak sarısı, limoni renkleri hakim olup, saçların yanından aşağıya doğru hareket verilmektedir.Bu saç modeli diğer modellere göre yapımı biraz daha uzun ve zordur.

Gelin saçı modellerinde sürekli olarak kullanılan; topuz, dağınık, dalgalı ve duvaklı saç modelleri 2014 yılıyla birlikte tekrar popülerliğini yakalamış olarak göze çarpıyor.

2014 gelin saç modelleri

Yukarıda vermiş olduğumuz 2014 gelin saç modelleri tamamen sizler için hazırlanmış olup, bu çok özel gününüzde bir nebzede olsa size yardımcı olmaktır.Saçınızı yaptırmadan önce mutlaka kafanızda bir kaç tane değişik kombinler ve gelinklik modelleri olsun.Mutlaka seçim yapmadan önce mümkünse bir uzman desteği (Modacı, Terzi) almaya özen gösterin.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
Web Tasarım Ajansı Yeşil ELMA