Bu tarz benim

Show TV tarafından yepyeni bir moda yarışması pazar günü star alıyor, yarışmanın adı Bu Tarz Benim , yine bolca modanın konuşulacağı ve birbirinden değerli moda duayenlerinin yarışmacılar hakkında yorumlar yapıp , yarışmacıların doğrularını ve yanlışlarını söyleceği başarılı bir formatta yayın hayatına başlıyor.
Programın sunuculuğunu ise Öykü Serter yapacak, Uğurkan Erez ise yarışmacıların ön hazırlığında son kontrollerini yapacak.
Bu tarz benim yarışmasının juri üyeleri ise; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu olarak belirlenmiştir.
Nerede hangi elbiselerin giyeceğini en iyi ben bilirim diyen 13 bayan yarışmacı Türkiye’nin moda ikonu olmak için kıyasıya bir yarışın içine giriyor.

Yarışma detayı ise Her haftanın başlangıcında jüri tarafından belirlenecek 2 farklı konsepte uygun olacak kıyafetlerini mağazalardan, kendi veya arkadaşlarının dolaplarından ya da modacılardan kendileri bulacak ve o konseptlere uygun olan saç ve makyajlarını kendilerine verilen 1.500 TL ile yapacaklar

Yarışmada elemine usulu olacak ve her hafta başarısız yarışması SMS oyuyla belirlenecerek yarışmadan elenecek.
Bu arada yarışmaya cemiyet dünyasından bir kişi konuk juri olarak katılım göstereceğini belirtelim.

Bir diğer belirtilmesi gereken husus ise bu tarz benim yarışmasına katılan ve birinci olan yarışmacının kazanacağı ödüldür, ödül çok çazip gözüksede moda ikonu olmak bir bayan için bulunmazlar arasında yer almaktadır.

Yarışmacının birincisi 100.000 TL (YÜZ BİN TÜRK LİRASI) almaya hak kazanacak, bunun yanı sıra moda duayenlerinden başarı ödülününde sahibi olacaktır.

Ayrıca yarışmada şarkıcılar, çeşitli süprizlerede ara aras yer verileceği belirtiliyor.

Yarışmacılara her hafta verilen 1.500 TL’lik harcama paralarınındanda arttırarak alabiliyor.Bunuda her hafta depoda biriken elbiselerden kendilerine göre kombinler yaparak en uygun fiyata kaliteli ve şık elbisele modellerini izleyicilere gösterebiliyorlar.

Bu tarz benim yarışmacılarına her hafta görev tarzında işler verilecek ve yarışmacılar bu görevlerini onlara verilen 1.500 TL parayla bütün elbiselerini ve makyajlarını yapacaklar.

Sitemizden; Bu Tarz Benim, Bu Tarz Benim katı, Bu Tarz Benim yarışması, Bu Tarz Benim yarışması katılım formu, Bu Tarz Benim yarışmasına katıl, Bu Tarz Benim yarışmacıları, Bu Tarz Benim yarışma jurileri, Bu Tarz Benim yarışması ödülü, Bu Tarz Benim ne kadar sürüyor ve bu tarz benim yarışması hakkında videoları izleyebilirsiniz şimdiden iyi seyirler dileriz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. nihan demircan dedi ki:

  bu tarz benim yarışmasına bende katılmak istiyorum, orada yarışan tüm yarışmacılardan daha iyi modayı takip ederim.ayrıca bu tarz benim yarışmasıda en sevdiğim programalrdan birisi

 2. saliha dedi ki:

  bu tarz benim yarışmacılarından özlemi çok seviyorum başarılar dilerim. özlem inanıyorum yarışmayı sen kazanacaksın ve birincilik senin hakkın kim üzerine gelirse gelsin önemli olan senin güzelliğin ve zerafetin

  1. irem dedi ki:

   saliha o özlem hiç güzel değil ayşegül doğan daha tarz

 3. ayşe dedi ki:

  Ayşegül anca çocukluk yapar canım.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.