Platform Bayan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar, özellikle bayanların hayatında oldukça büyük ve önemli yer teşkil ederler. Her bayanın ayakkabı dolabında en az 3 çift ayakkabı bulunur. Her model ve çeşide sahip olmak isteyen bayanlar için, Conakers da yepyeni bir ayakkabı modeli tasarlamış ve piyasaya sunmuştur. Hem spor hem şık bir görünüme sahip olan ayakkabı tasarımları, çok kısa sürede birçok bayanın ayakkabı dolabında yerlerini alacaktır. Özellikle topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyen ve rahatlığı da topuklarla birlikte arayan bayanlar için, Conakers ayakkabı modellerinin biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. Converse tarzına yakın ancak dolgu topuklarla süslenmiş ayakkabılar, her renkte mağazaları çoktan süslemeye başladılar. Boy sorunu yaşayan, topuklu ayakkabıları rahatsız olmaları sebebi ile giymek istemeyen, spor ayakkabıları tercih eden bayanlar için, Platform Bayan ayakkabı modelleri sıklıkla tercih edileceğe benziyor. 2013 Yaz ayakkabı modasına damgasını vuran Conakers ayakkabı modelleri, çok kısa sürede yaygınlaşmıştır. Pantolonların ve eteklerin altına giyildiğinde, her ikisine de uyum sağlayan bu yeni model, birçok bayanın trendi haline gelmiştir. Beyaz, siyah, yeşil, pembe, mavi, kırmızı ve daha birçok renkte bulabileceğiniz Conakers ayakkabı modelleri, her kıyafetinize uyacaktır. Böylece spor ve şık görünümle birlikte boyunuz da uzayacaktır.

Conakers Platform Ayakkabı Modelleri

Platform Bayan ayakkabı modellerini, neredeyse her mağazada bulabilir ya da internetten kolaylıkla siparişini vererek, istediğiniz modelde ve renkte Conakers ayakkabınıza sahip olabilirsiniz. Bu ayakkabılar sayesinde boyunuzu da uzatabilir ve spor şıklığa da sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Conakers Platform Bayan Ayakkabı Modelleri dedi ki:

  #Conakers Platform Bayan Ayakkabı Modelleri
  #Conakers Bayan Ayakkabı Modelleri
  #Conakers Ayakkabı Modelleri
  #Conakers Ayakkabı Modelleri
  #Conakers

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.