Dar Kesim Etek Modelleri

Etekler, hanımların en faza ilgi gösterdiği giyim ürünleridir. Bayanlara özgü bu giyim modelleri, bacakların şık görünmesini sağlamaktadır. Bunun yanında, etekler, gömlek, bluz, ceket, yelek gibi birçok üst giyim ürünüyle kombinlenebilir. Tasarım olarak birçok farklı kesim bulmak mümkündür. Dar, bol kesim etekler, boy olarak maksi, mini ve diz hizasında olanlar, verev kesimler tercih edilebilir. Dar etek modelleri, genellikle en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Dar etek modelleri, mini, orta ve uzun boylarda hazırlanmaktadır. Mini modeller, özellikle kendine güvenen genç hanımlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bu kesimler, çiçekli, çizgili veya puanlı desenlerle çok kullanılmaktadır. Kot kumaştan hazırlanan miniler de kullanışlı olduğundan her sezon ilgi görür. Kalem etek denilen, diz hizasındaki veya dizden biraz yüksek olan dar etek modelleri özellikle iş yaşamında ve daha çok klasik giyimin tercih edildiği zamanlarda kullanılmaktadır. Özellikle takım elbise olarak kalem etekler ceketlerle kombinlenebilir. Uzun modeller de farklı tasarımlarla tercih edilebilir.

 Dar Kesim Etek Modelleri

Dar etek modelleri, her zaman tercih edildiğinden, birçok marka tarafından hazırlanmaktadır. Hanımlar için ürün tasarlayan birçok markadan ürün alabilirsiniz. Mango, Roman, Zara, Koton, Adil Işık, Journey, İpekyol bunlardan bazılarıdır. Öte yandan, bunların dışında, gerek yerli, gerekse yabancı markaların modelleri de tercih edilebilir. Online alışveriş hizmeti sunan mağazalardan da her zaman ürün alabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.