Hamile Bayan Bahçıvan Kot Pantolon Modelleri

Eski günlerin modasına, günümüzde de rastlamaktayız. Moda sürekli üzerine bir şeyler katarak kendisini yenilemektedir. Eskiden moda olan kıyafetlerin günümüzde daha farklı tasarımlarla yeniden moda olduğunu görmek mümkündür. Özellikle 90’lı yılların ve 2000’li yılların vazgeçilmezlerinden olan bahçıvan kot pantolonların son yıllarda da karşımıza çıktığını görüyoruz. 90’lı yıllarda daha çok uzun pantolon ve askılı olarak karşımıza çıkan bahçıvan kot pantolonlar, günümüz modasında kısa paçalar ile karşımıza çıkmaktalar. Bahçıvan kot şortlar ve bahçıvan kot kapriler, bu senenin yazında, fazlaca tercih edilmektedir.

Yaz aylarında rahat hareket edebilmek adına bayanlar, şortları tercih etmektedirler. Kot şortların bahçıvan tasarımlı hale getirilmesiyle, kullanımı rahat bahçıvan kotlar neredeyse her mağazada karşınıza çıkabilirler. Bahçıvan kot şort, kapri ya da bahçıvan kot pantolonlar, düz beyaz bir t-shirt ile oldukça şık bir görünüme kavuşturmaktadırlar. Hem rahatlığı hem şıklığı hem de spor görünümü bir arada arayanlar için, bahçıvan kot pantolon ve beyaz t-shirt mükemmel uyumu sağlayacaktır. Kot kumaşların renklenmesiyle, bahçıvan kotlarda da renklilik göze çarpmaktadır. 2013 modasında mavi bahçıvanların yanı sıra, kırmızı, yeşil, pembe ve daha birçok renkte bahçıvan kotlar karşımıza çıkmaktadır. Son yılların modası eskiye döndükçe, yeni tasarımlarla eski modayı moderatörler birleştirerek, karşımıza yepyeni tasarımlar sunmaktadırlar.

Bahçıvan Kot Pantolon Modelleri

Rahatlık ve şıklık bir arada olsun, bir de spor görünmek istiyorum diyorsanız; bahçıvan kot pantolonların tam size göre tasarlanmış olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. niahn dedi ki:

    gerçek ten .ok güzel Hamile Bayan Bahçıvan Kot Pantolon Modelleri
    tavsiye derim

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.