inci ayakkabı

inci ayakkabı 1917 yılında faaliyetlerine başladı daha sonraki yıllarda aile fertlerinin sayesinde kaliteli deri ve deri mamüllerinden üretilen Ayakkabı, Çanta, Kemer ve spor ayakkabı modelleriyle Türkiye’de , K.K.T.C ‘de ve Azerbaycan Baküde açmış olduğu mağazalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

inci ayakkabı modelleri:İnci yüzde yüz yerli sermaye ve yerli üretim bay-bayan ayakkabı üretimi yapmaktadır.
Ayakkabı modelleri arasında; Spor, Casuel, Makosen, Bot, Stiletto, Klasik ve Fantazi ayakkabı modelleri yer almaktadır.Ürünlerini her mevsim ve her yıla göre farklı modellerden hazırlayıp siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadırlar.

inci ayakkabı outlet:Outlet ürünlerimizi internet sitemiz olan www.incideri.com/OUTLET bölümümüzden ulaşabilirsiniz.Web sitemizden verecek olduğunuz 80 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo uygulamaktayız.Kargo firmamız UPS kargodur.

Sizler için hazırladığımız inci ayakkabı kreasyonumuz

inci ayakkabı erkek:Erkek ayakkabı modellerimiz arasında, Makosen, Bağcıklı, Sneaker, Bot, Sandalet ve Loafer modellerimiz bulunmaktadır.inci ayakkabı erkek modellerine ulaşmak için inci ayakkabı online satış mağazamızdan veya Türkiye’deki tüm parekende mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

inci bayan ayakkabıBayan ayakkabı modellerimiz farklı kreasyonlar ve inci ayakkabıya özgü kalitesiyle internet sitemizden veya mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.Bayan ayakkabı modellerimiz arasında; Çizme, Makosen, Bot, Loafer, Babet, Sandalet, Topuklu, Sneaker ve özel üretim kreasyonlar yer almaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.