Tekbir Giyim Tesettür Elbise Modelleri ve Fiiyatları

Tesettürlü bayanların bir numaralı mağazalarından birisi olan Tekbir her geçen gün hem modaya ayak uydurmak da hem de özel tasarımları ile bayanları büyülemektedir. Son dönemlere damgasını vuran Tekbir giyim elbise modelleri yılın rengi olan narçiçeği ve turkuaz renkleri ile oluşturulmaktadır. Her zevke uygun kıyafetlerin bulunabileceği Tekbir Giyim mağazaları takım şeklinde satmaktadır. Fakat takımların parçalarını tek almakta mümkün olmaktadır. Tekbir giyim elbise modelleri eşarbı, çantası ve ayakkabısı ile takım şeklinde bir arada yer almaktadır. Aynı renkler de kombine edilmiş parçalar daha hoş bir görünüme neden olmaktadır. Özellikle tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği ve alışveriş yaptıkları Tekbir Giyim mağazaları hem günlük kıyafetler hem de düğün, nişan, söz gibi günler için de giyilebilecek kıyafetleri satışa sunmaktadır. Genellikle mağazaların alt bölümün de günlük kıyafetlerin satıldığı ve kıyafetlere uygun eşarpların bulunduğu bir bölüm yer almaktadır.

Tekbir Giyim Tesettür Elbise Modelleri ve Fiiyatları

Mağazanın üst katında nişan, düğün gibi özel günler için hazırlanmış olan abiye tarzındaki Tekbir giyim modelleri fiyatları yer almaktadır. Her zevke uygun olan işlemeli, çiçekli, kurdeleli birçok seçeneğin bulunduğu mağaza da kıyafet seçimi yapmak zor olmaktadır. Bu bölümde yer alan abiye kıyafetler ile bayanlar kendi kombinlerini kendileri yapmakta ve ya hazırlanmış olan kombinleri satın almaktadırlar. Yılın modası olan renklerin kullanıldığı elbiselerde biçim çeşitliliğine öncelik tanınmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.