Yeni Moda Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte elbiselere de canlılık gelmiştir. Rengârenk ve desen desen elbiseler mağaza vitrinlerini süslemektedir. Bunlar arasında özellikle çiçek desenli elbise modelleri geniş bir yer kaplamaktadır. Yaz aylarında bitkilerin çiçek açması gibi elbiseler de çiçek açmaktadır. Büyük çiçeklere sahip olan ya da küçücük çiçeklere sahip olan modeller olduğu gibi uzun etek boyu olan veya kısa etek boyu olan, düz kesimli veya asimetrik kesimli birçok elbise modeli bulunmaktadır. Her modeldeki elbiseye canlılık katan çiçek desenleri özellikle genç bayanların büyük ilgisini toplamaktadır. Elbiseler üzerindeki güller, papatyalar, zambaklar ve daha birçok çiçek türü bayanlara şık olmanın da kapılarını açmaktadır. Birçok renkle uyumlu olan bu desenler özellikle yavruağzı, su yeşili, sarı ve beyaz gibi renkleri fon rengi yaparak elbiselerde kullanılmaktadır. Her cebe uygun olarak satın alınabilecek olan bu elbiseleri fiyatlarını kumaş kalitesi ve modeli belirlemektedir. Kumaş kalitesine göre fiyatı artan bu elbiselerde 25 TL’ye de elbise bulabilmek mümkün, 150 TL’ye göre de elbise bulabilmek mümkündür. Çok şık bir görünüm veren bu elbiselerde daha çok saten ve şifon kumaşlar tercih edilmektedir.

Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Eğer uzun süre giyebileceğiniz bir elbise bulduysanız kaliteli kumaşa da sahipse fiyatı ne kadar olursa olsun almanızda fayda olacaktır. Geçen yıl da ilgi gören bu elbiseler önümüzdeki yaz da ilgi göreceğe benzemektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.