Su Yeşili Nişanlık Modelleri

Her genç kızın hayali bir gün sevdiği insanla evlenip kendi yuvasını kurmaktır. Bunun ilk adımlarından biri de nişan törenidir. Düğünden öce bir gelini en çok heyecanlandıran günler kına gecesi ve nişan törenidir. Bu gibi törenler hayatta bir kere başınıza gelebileceği için her zaman özel olması gerekmektedir. Hatırlarken mutlu olmayı dileyeceğiniz anlardır bunlar. Bir genç kızın en güzel gecesinde tabii ki çok güzel olması gerekmektedir. Bu yüzden de günün modasına uygun bir nişanlık seçmesi gerekmektedir. Bu yıla damgasını vuran renklerden biri de su yeşilidir. Bu yüzden su yeşili nişanlık modelleri de büyük bir ilgi uyandırmaktadır genç kızlar arasında. Birbirinden şık tasarımların olduğu nişan kıyafetleri içinde bu renge sahip olanlar genç kızı daha zarif ve olması gerektiği gibi güzel göstermektedir. Üstelik kombinleme açısından çok uyumlu bir renk olduğu için de genç kızlar arasında daha çok tercih edilmektedir. Somon rengi, beyaz ve gold renklerle çok uyumlu olan bu rengi her yaşta bayan da katılacağı davet için tercih edebilmektedir. Her mevsime uygun olan bu renkteki abiyeler özellikle havuz başı davetler için çok uygun olmaktadır.

Su Yeşili Nişanlık Modelleri

Sadeliği şıklıkla buluşturan bu renk, özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Asimetrik kesimlere sahip olan, şifon veya organze kumaşlar kullanılan, önü kısa arkası açık olan modelleri ise bu yılın yaz aylarının en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.