abiye modelleri ve fiyatları

2014 yılı abiye modelleri ve fiyatları için hazırlamış olduğumuz bu sayfamızda sizlere en yeni abiye modellerini örnekleriyle birlikte vereceğiz.Ayrıca bu modellere ait tahmini fiyatlarıda vererek aklınızdaki fikir oluşmasını sağlama düşüncesindeyiz.

Bir çok yazızmıda sizlere abiye modellerinden bahsettik, özellikle saten ve ipek kumaşlardan hazırlanmış olan abiyeler bu sene yine çok moda, favori renkler arasında ise kırmızının tonları, mavi ve yeşilin tonlarıda hakim olarak gözlemleniyor.
Kesim olarakda Uzun abiye modelleri ve dantelli abiye modelleride modacılar tarafında tavsiye ediliyor.

Abiye modelleri deyince bir çok marka aklımıza geliyor özellikle; karaca, ziya, ahmet rıza, channel, vakko, gucci, versace gibi markalar diğerlerinin bir adım önünde gözüküyor.

Sizler için hazırladığımız abiye modelleri ve fiyatları

2014 abiye modelleri ve fiyatları ise markaya göre değişiklik göstermektedir, bazı markaların fiyat aralığı 500 TL ile 7.500 TL arasında değişmektedir.Daha düşük bütçeli abiye modelleri ve fiyatları ise 50 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.Sizde bütçenize en uygun abiye modellerini seçebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. abiye modelleri ve fiyatları dedi ki:

    selamlar abiye modelleri ve fiyatları sizden hizmet almak istiyorum lütfen yardımcı olun

Yorum Yaz

Toplamını Yazınız *

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
Web Tasarım Ajansı Yeşil ELMA