Gelinlik Modelleri ve fiyatları

Gelinlik Modelleri arasında bu yıl uzun kesim gelinlikler çok moda, özel olarak diktirmiyorsanız mutlaka seçminizi hazır gelinlik satan yerlere gitmeniz ve farklı modeller deneyerek satın almanızdır.Ayrıca gelinlik kiralama yerleride mevcut düşük bütçeli düğünlerde gelinlik kiralamaya gidilerek gelinlik için ayrılan bütçenizle çok rahat balayına çıkabilirsiniz.

Tesettürlü Gelinlik Modelleri için krem ve mat beyaz renkler hakim olarak görünüyor, buna paralel olarak duvaklarda dantel işlemeli ve etek boyuna kadar uzanıyor. Uzun Gelinlik Modelleri sadece kapalı alanlarda giyilmeli , çünkü kır düğünü veya açık alanlarda yapacağınız düğünlerde uzun gelinlik giyerseniz çok büyük sorun olacaktır.Ayrıca uzun gelinliklerde bir diğer önemli sıkıntı ise duvağında çok uzun olması.Uzun duvaklar halay çekerken 🙂 veya dans ederken çok büyük sorunlara yol açabilir.

Sizler için hazırladığımız Gelinlik Modelleri

Ayrıca bu yazımızda sizlere; Gelinlik Modelleri tesettür, Gelinlik Modelleri tesettürlü, Gelinlik Modelleri prenses, Gelinlik Modelleri dantelli, Gelinlik Modelleri kapalı örneklerinide vermiş bulunmaktayız.Sizde bütçenize ve zevkinize en uygun gelinliği seçerek bu özel gününüzde çok daha güzel olabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. 2016 Gelinlik Modelleri dedi ki:

  selam düğünüme bir ay var güzel br gelinlik modeli seçmek istiyorum ama çok fazla seçenek var kafam karışıyor ne yapmam gerekiyor.Hem güzel olsun hemde fiyatı pahalı olmasın lütfen yardımcı olun

 2. 2016 Gelinlik Modelleri dedi ki:

  #2016 Gelinlik Modelleri
  #Gelinlik Modelleri
  #2016 Gelinlik fiyatları
  #2016 Gelinlik Modelleri ve fiyatları
  #Gelinlik fiyatları
  #Gelinlik Modelleri ve fiyatları

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.