bayan bot

Bu senenin bayan kış modasında bayan bot modellerinin çok büyük önemi ve yeri bulunmaktadır.
Ülkemizde bayan bot deyince ilk alka gelen markalar; Bambi, ELLE, Kemal Tanca, Dockers, Timberland, UGG, Ziya gibi belli başlı yerli ve yabancı markalar bayan bot modellerinde çok iddealı hazırlanıyorlar.Fiyat ve kalite açısından hemen hemen tüm markaların modelleri aynı seviyede diyebiliriz.Ancak bu markalara biraz farklı konsepta yakşalan UGG model olarak diğerlerinden biraz daha farklı demememiz yanlış olmaz.Çünkü bu markanın kendi modellerinden oluşan farklı bir konsepti bulunmaktadır.
Buna ilave olarak UGG botlar fiyat olarak diğer firmalara göre biraz daha pahalı sayılabilirler.
Örneğin UGG tekme düğme bir bot yaklaşık 550 TL – 750 TL aralığında modeline göre değişmektedir.
Buna karşın hakiki deri olarak ELLE-BAMBİ ve DOCKERS gibi modellerde 75 TL’den başlayan fiyatlarda çok rahatlıkla bayan bot bulabilirsiniz.

ELLE BAYAN BOT MODELLERİ VE FİYATLARI
elle bayan kışlık bot fiyatları

DOCKERS BAYAN BOT MODELLERİ VE FİYATLARI
dockers bayan kışlık bot

bayan bot modelleri

Werb sitemiz modayı takip eden pek çok yazı barındırmaktadır bunun yanı sıra; bayan bot, bayan bot modelleri, bayan bot fiyatları, bayan bot, bayan bot modelleri, bayan bot modelleri ve fiyatları hakkında da bilgiler vermeye çalıştık umarız faydalı olabilmişizdir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.