büyük beden abiye

Çağımızın en büyük hastalığı hiç şüphe yok ki obezitedir, bunun en büyük sebebi ise dengesiz beslenme ve sporsuz bir hayattır.
Gerek iş yaşantımızda gerekse özel yaşantımızda dikkatsiz beslenme sonucu obezite olma oranı çok yüksektir.
Obezitenin sağlık sorunlarının yanı sıra kıyafet seçimlerimizde de etkili olmaktadır, özellikle abiye elbise seçimlerimizde dikkat karar vermemiz gerekmektedir.
Çünkü zaten normal olmayan vücut ölçülerimize birde uygun abiye elbiseleri giydiğimiz takdirde komik durumlara düşebiliriz.

büyük beden şifon abiye, elbise modellerin, tül olanlar ağırlıklı olanlar kullanılacak, özellikle gri ve siyah tüllerden yapılan şifonler bu senenin favori modelleri arasında gösteriliyor.

büyük beden abiye tesettür modellerinde ise bu senenin favori renkleri kırmızı, turuncu ve mint yeşili olarak göze çarpıyor, tesettür abiye elbise modelleri seçiminizde sizlere yardımcı olmak adına bu yazımızda sizlere 5 tane örnek vereceğiz, özellikle dikkat etmeniz gereken en önemli husus renk uyumu ve yapacağınız kombinlerdir.

büyük beden abiye bluz modellerinde ise yeni sezonun gelmesiyle birlikte eskiye dönüş başladığını söylemek yanlış olmaz. özellikle kenarları işlemeli bluz modellleri bu senenin öne çıkanları arasında yerini alıyor.
Büyük beden Abiye bluz modelleri arasında sizlere bir kaç farklı model gösterdik.

Sizler için hazırladığımız büyük beden abiye modellerimiz.

Büyük beden abiye 2014 yılıyla birlikte genel olarak mavinin hakim olduğu yarım göğüs dekolteli ve ayak bileğine kadar uzanan modeller bu senenin favorileri arasında gösteriliyor.
Özellikle bilinen iki üç marka dışında büyük beden abiye kreasyonu bulunmayan modacıların tavsiyelerine kulak asmayın.
Ayrıca abiye elbise seçimlerinizde mutlaka bütçenize uygun modelleri seçiniz aksi takdirde, beğendiğiniz elbiselerin fiyatı çok canınızı sıkabilir.z

büyük beden abiye elbise fiyatları; Marka ve model bazında farklılık gösterse de abiye elbise modelleri diğer elbise modellerine göre biraz daha pahalı sayılabilir.
büyük beden abiye elbise fiyatları 250 TL ile 3.500 TL arasında değişebilir.
Yukarıda vermiş olduğumuz modellerde 350 TL civarındadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.