Hırka Modelleri

Bugünkü yazımızda; 2014 Hırka Modelleri, Hırka Modelleri 2014, Erkek Hırka Modelleri, Salaş Hırka Modelleri, Spor Hırka Modelleri, Çocuk Hırka Modelleri hakkında bilgiler ve örnekler vereceğiz.

Erkek Hırka Modelleri; Bu yıl Koyu Lacivert ve Gri’ nin hakim olduğu önden düğmeli hırka modelleri favori olacak, De facto, H&M , Kiğili, Beymen, Collozion v.b. gibi çeşitli markaların satış mağazalarında görmeniz mümkün.Erkek giyim her ne kadar bayan giyimden farklı olsada genel olarak birbirine uyumlu kreasyonlar oluşturmak önemli bir unsur.Aksi takdirde göze hoş gelmeyen tuhaf kombinleri görebiliriz.

Salaş Hırka Modelleri;Bu modellerin kullanıcılarıda tıpkı kazak modellerinde olduğu gibi yine bayanlardır.Hanımların dikkat etmesi gereken en önemli hususlar ise satın alacağınız veya öreceğiniz hırkanın kaliteli olmasıdır.Bunun sebebi ise salaş giyimde kullanılan modelin üzerine tam oturmasıdır.

2014 Hırka Modelleri – Hırka Modelleri 2014

Spor Hırka Modelleri; Bu modelleri yaygın olarak bayanlar ve baylar kullanmaktadır, çocuklar için elverişli model değildir.
Önden iri yuvarlak düğmeli ve koyu renkler tercih edilmelidir.Genellikle kot pantlon, çizme kombiniyle tamamlanmaktadır.

Çocuk Hırka Modelleri; Çocuk ve bebeklerde kullanılan modeller için sizlere yukarıda beş tane örnek verdik, bu örneklerden faydalanarak sizde kendi modellerinizi çıkartabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.