Hürrem Modası

Değerli blog takipçilerimiz modanın kalbi yeni giyim modellerinde atmaktadır, bununda en belirgin özelliği sürekli güncellenmekte olan sitemiz sizler sayesinde bir çok firmanın takibinde kalarak daha iyi ve doğru hedeflere hareket etmektedir.
Modanın öncüsü olan web sitemizde bugünkü yazımız Hürrem Modası ve Hürrem Modelleri özellikle dizi film sonra bayanlar arasında bir Hürrem akını aldı başını gidiyor, ilk önce Hürrem takılarından başladı şimdi ise Hürrem modası kendiliğinden oluştu.Buna paralel olarak sizlerden gelen yoğun istek neticesinde çeşitli Web sitelerinden sizler için derlediğimiz yaklaşık 20 farklı modelden bahsedeceğiz.Hürrem modasında Özellikle Abiye elbiseler, Gelinlikler ve bindallılar diğer elbise modellerine oranla biraz daha ön plana çıkıyor.

Hürrem modeli bindallı fiyatları genel olarak bir kaç firma haricinde biraz pahalı gözükse de en özel geceniz için kesenin ağzını açmanız gerekecektir.Bindallı fiyatları 250 TL ile 4.500 TL arasında kumaş ve markaya göre değişiklik göstermektedir.

Hürrem gelinlik modelleri genel olarak dantel işlemi ve kabarık gelinlik modelleri desek yeri vardır, fiyat olarakda 2.500 TL ile 7.000 TL arasında değişiyor.

Hürrem modeli bindallılar ise genellikle oya ve dantel işlemi üzerinde çeşitli aksesuarlar bulunan sadece kına geceniz için giyebileceğiniz bir kıyafettir.Bu yüzden bütçenize en uygun olanı seçmek en akıllıca olanıdır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Hürrem Modası ve Hürrem Modelleri

Hürrem modeli kına kıyafetlerini Özelliklerine göre bindallılar ve abiyeler olarak ikiye ayırmamız mümkündür.
Hürrem modeli kına kıyafeti diğer elbiselere göre daha popüler olmuştur.
Ayrıca kına kıyafetleri için lütfen bütçenizi fazla zorlamayın, Çünkü gerek ülke ekonomisi gerekse aile bütçenizin bozulmasına sebep olabilir.Bu yüzden basit bir kına kıyafeti işinizi görecektir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.