Yazlık Ayakkabı modelleri ve fiyatları

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yazlık ayakkabı ihtiyacımız artmıştır, özellikle sadece belirli aylarda giyebileceğimiz bu ayakkabı modellerinde seçiminizin en iyi olması gerekmektedir.Bunun nedeni ise yazlık ayakkabıyı sonbaharda yada kış aylarında giyemiyor olmanızdır.Ayrıca yazlık ayakkabıların saklanması ve korunması da gerekmektedir.Uygun saklanma koşullarında bir ayakkabının ömrü en az dört beş ay artmaktadır.Bu sebeple yazlık ayakkabılarınızı hava almayacak bir hurç ta veya ağzı bağlı naylon poşette boyalı olarak saklamanız gerekmektedir.Ek olarak burnu kapalı ayakkabılarınızın da uç kısmını kağıt yada bez parçasıyla doldurarak ayakkabılarınızı daha iyi koruya bilirsiniz.

Yazlık Ayakkabı modelleri ve fiyatlarını en belirleyici unsur satın alacağınız ayakkabının markasıdır.Örnekler açıklayacak olursak TOMS marka bir babet in satış fiyatı 129 TL ilen aynı model aynı kalitede başka bir markaya ait ürünün satış fiyatı sadece 25 TL’dir.

yazlık ayakkabı

yazlık ayakkabı modelleri

Yukarıdaki örnek den rahatlık la anlayabilirsiniz., Amaç burada kendi bütçenize göre ayakkabılardan seçim yapıp ona göre satın alma işlemi yapmanızdır.Çünkü aradaki farkla kendinize yaklaşık 4 çift daha farklı model ayakkabı alabilirsiniz.

yazlık ayakkabı erkek modellerinde de durum hemen hemen aynı olacaktır, Marka takıntınız yoksa 30 TL civarında alacağınız bir ayakkabıyla yaz sezonunu rahatlıkla tamamlaya bilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Sitemizde bulunan herhangi bir içeriğin telif hakkına sahip olduğunuzu veya bu içeriğin yasalara aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.